ରାଜ୍ୟ

କିଶୋର ଭାଇଙ୍କ ମଟନ ରେ ନାହିଁ ଟେଷ୍ଟ୍ , ମୁହଁ ଫେରାଉଛନ୍ତି ଗ୍ରାହକ

0
(0)

ସେଇ ଠାଣୀ ସେଇ ଆନ୍ଦାଜରେ କିଶୋର ଭାଇ । ଲାଗିଛି ଧାଡ଼ିକି ଧାଡ଼ି କଂସା ଆଉ ବଢାହେଉଛି ମଟନ । ଲାଲ ଲାଲ ଝୋଳ ସାଙ୍ଗକୁ ପାଖରେ ଥୁଆ ହୋଇଛି ଆଳୁ । ହେଲେ ଫରକ ମାତ୍ର କିଛି ମାସର । ଦିନେ ଯେଉଁ କିଶୋର ଭାଇଙ୍କ ମଟନ ଖାଇବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ଧାଡ଼ି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ନୁଆବର୍ଷରେ ପୁରା ଖାଲି କିଶୋର ଭାଇଙ୍କ ଦୋକାନ ।

କମ୍ପୁଥିଲା ହାଣ୍ଡିଶାଳ ବଢୁଥିଲା ଦାମ୍ । ଆଗରୁ ଲୋକେ କିଶୋର ଭାଇଙ୍କ ମଟନ ଖାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିଲେ ଆଉ ଏବେ ଖୋଦ୍ କିଶୋର ଭାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି । ପୁର୍ବରୁ କିଛି ଟା ସମୟରେ ଖାଲି ହେଉଯାଥଇଳା ମଟନ ଆଉ ଏବେ ଟପ୍‌ରେ ଟପେ ମଟନ୍ ସେମିତି ଥୁଆ ହୋଇଛି । ସ୍ୱାଦରେ ଏ ୱାନ୍ ଥିବା ମଟନର ଟେଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏବେ କମିଗଲାଣି ।

ଖାଲି ସ୍ୱାଦ ନୁହେଁ ଦ୍ମ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଫରକ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମଟନ୍ ଫ୍ଲେଟ୍ କୁ ପୁର୍ବରୁ ୧୮୦ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଏବେ ୧୫୦ ହୋଇଯାେଇଛି । ସ୍ୱାଦରେ ଚାହିଦା କମୁଥିବାରୁ ହୁଏତ ମୁହଁ ଫେରାଉଛନ୍ତି ଗ୍ରାହକ ।

ପୁର୍ବରୁ ଅସ୍ୱାସ୍ଥକର ପରିବେଶ ସହିତ ରଙ୍ଗ ମିଶା ପଦାର୍ଥର ଉପଯୋଗ କାରଣୁ ଦୁରଦର୍ଶନ କେନ୍ଦ୍ର ପାଖରେ ଥିବା କିଶୋର ଭାଇ ଙ୍କ ମଟନ ଉପରେ ବିଏମସି ଫୁଡ଼୍ ସେଫ୍ଟି ଟିମ୍ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରି ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଯାହା ପରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି କଶୋର ଭାଇ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ନୁଆ ଦୋକାନ୍ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟେଷ୍ଟ କମ୍ ଥିବାରୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଆଉ ଭିଡ଼ ଜମୁନି ।

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

SHARE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *