ଜାତୀୟ

ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅ ଅଫସିନ ଗୁଲଙ୍କୁ ମିଳିଲା ନୁଆ ଜୀବନ

0
(0)

ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅ ଅଫସିନ ଗୁଲଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲେ ଭାରତୀୟ ଡାକ୍ତର ରାଜାଗୋପାଳନ୍ କ୍ରିଷ୍ଣନ୍ । ଦିଲ୍ଲୀର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲର ସ୍ପାଇନାଲ ସର୍ଜରୀ ସ୍ପେଶାଲିଷ୍ଟ ଡାକ୍ତର ରାଜାଗୋପାଳନ କ୍ରିଷ୍ଣନ୍ ଅଫସିନ୍ ଗୁଲଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣାରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଇଥିଲେ । ଗତବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହୋଇଥିଲା ତାଙ୍କ ଅପରେସନ୍ । ତାଙ୍କ ମେରୁଦଣ୍ଡ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଆଉ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଅଫସିନ୍ ଏବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ସାଧାରଣ ଭାବେ ଚଲାବୁଲା, ଖିଆପିଆ କରିପାରୁଛନ୍ତି । ସପ୍ତାହକୁ ଥରେ ଭିଡିଓ କଲ ଜରିଆରେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରଯାଉଥିବା ନେଇ କହିଛନ୍ତି ଅଫସିନଙ୍କ ଭାଇ ।

୧୩ ବର୍ଷୀୟ ଅଫସିନ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶୀକାର ହୋଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅକ୍ଷମ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବେକ ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ବଙ୍କା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପାକିସ୍ତାନ ସିନ୍ଧ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଯୁବତୀ ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶୀକାର ହୋଇଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କର ବେକ ଡାହାଣ ପଟକୁ ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ବଙ୍କା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ୧୦ ମାସ ପରେ ବି ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ହୋଇନପାରିବାରୁ ନଥିଲା । ସେ ସଯ୍ୟାସାୟୀ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ସେ ନା ଖାଇପାରୁଥିଲେ, ନା ଚାଲିପାରୁଥିଲେ, ନା କିଛି କରିପାରୁଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକେ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଦେବଦୂତ ସାଜି ଅଫସିନଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିଥିଲେ ଭାରତୀୟ ଡାକ୍ତର ରାଜାଗୋପାଳନ୍ ।

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

SHARE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *